Трособен (шеесетина квадрати) бесплатен паркинг близу до Центар и градски Парк ходник дневна (гарнитурата може да се користи како два кревети) ,со трпезарија кујна 2 спални соби (двокреветна + брачен кревет со работни бироа) ,1 бања тераса со прекрасен поглед градско парно (станот е многу топол зимно време) ,клима лифт 8 спрат Погоден за најмногу 4 луѓе Вселив од 1 Август. За повеќе детали јавете се или пишете на Viber на 072 209 058.