Се продава стан 72м2 на 5ти кат со централно парно, две спални, бања, тоалет, тераса.

Вселив 12/2022.

Се наоѓа во Corner Residence, кај ФОН .

Цена: 1250 евра/м2 со вклучено паркинг место на партер.

БЕЗ АГЕНЦИИ!!!

Контакт: 077 565 215

Shitet banes 72m2 tek Korrner Rezidenc perball Fon Fakullteti ne kati 5 me parking ne parter gati per banim 12.2022 viti

Cmimi 1250 e/m2

Pa provizion Agjencioni!