ШИФРА:5959

Импулс недвижности издава неверојатен стан во Џевахир кој нуди завиден амбиент,обезбедувајќи им на своите потстанари модерни и раскошни простории.

Ентериерите совршено комуницираат со надворешноста.

Станот има пространи површини од 80м2

✔ одличен распоред

✔ сосема нов – прв станар

✔ целосно наместен

✔ 2 спални соби

✔ бања + тоалет

✔ паркинг простор цена 850 еур + режиски трошкови

070 274 423 Марија

Импулс агенција за недвижности