ШИФРА 5913

Импулс недвижности издава двособен, модерно опремен стан во Карпош покрај самиот Кеј.во близина на Александар Палас.

– 50м2, 2 соби (дневна, спална)

– бања + тераса

– 2-ри кат со лифт

– Греење на струја

– Комплетно опремен

– Паркинг место

– цена 350еур + режиски трошоци

☎️ Марија 070 274 423

Импулс агенција за недвижности