* ШИФРА 5954

Импулс недвижности го издава овој целосно опремен стан на повисок кат кој има одличен распоред . Тафталиџе 1

✔ 55м2, 2 соби (дневна, спална)

✔ бања + тераса

✔ 10 кат со лифт

✔ Греење на централно градско парно✔ Комплетно опремен

✔ цена 500еур + режиски трошоци

☎️ Марија 070 274 423 Импулс агенција за недвижности