Комплетно наместен двособен стан 56м2 на кат 1 со градско парно,надворешна изолација,лифт,4-ри креветен. Станот има две посебни соби,ходник,кујна со трпезарија,балкон и купатило.Локација Карпош 1 близу Драмски театар и Машински факултет. Тел:075844171;071598248