ШИФРА 5963

Импулс недвижности издава простран стан со две спални соби во complex Panorama Residence,Водно. Станот се состои од голем дневен простот со отворен план и 2 спални соби.

Наместен e по високи стандарди со модерни тела.✔ 118м2✔ бања + балкон со полн поглед кон Водно✔ Комплетно опремен ✔ Греење на парно + клима✔ Паркинг место✔ цена 1 000еур + режиски трошкови

☎️ Марија 070 274 423 Импулс агенција за недвижности