* ШИФРА 5955

Импулс недвижности издава стан кој е идеален погодок за вашите потреби на најдобрата локација кај МИДА.

Клучни карактеристики:

✔ 105м2, 3 соби (дневна,2 спални)

✔ 2 бањи + тераса

✔ 5 ти кат со лифт

✔ Греење на струја

✔ Комплетно опремен

✔ Паркинг место

✔ цена 900 еур + режиски трошоци

☎️ Марија 070 274 423 Импулс агенција за недвижности