Се издава 3-собен стан од 90м2, со 2 спални соби  во Центар (ул.Железничка) зад Рамстор на 4-ти кат, централно греење, лифт, клима, машина за перење алишта, машина за миење садови, тв,…. Станот е комплет наместен, опремен и целосно  орјентиран кон Водно. Слободен е од 10.10.22.

Информации на тел. 075399200 Софиа и 075391700 Емилија.