ШИФРА 5911

Импулс недвижности издава трособен,комплетно опремен стан во Центар – 50та Дивизија.

– 74м2, 3 соби (дневна,2 спални)

– бања + купатило

– тераса

– 2-ри кат со лифт

– Греење на централно градско парно

– Комплетно опремен

– цена 460еур + режиски трошоци

☎️ Марија 070 274 423

Импулс агенција за недвижности